Yönetim Kurulu

Image

Berk Noyan
Yönetim Kurulu Başkanı


1972 yılında İstanbul’da doğdu. Southeastern University İşletme Yönetimi Bölümü’nden mezun olmuştur.1997'den bugüne Berteks Şirketler Grubu'nda Yönetim Kurulu Üyeliği yapan Noyan, şu an Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini yürütmektedir. DOSABSİAD, UTİB, GESİAD, TÜGİAD ve BUSİAD üyesi olup, evli ve 3 çocuk babasıdır.
Image

Murat Erdebil
Yönetim Kurulu Başkan Vekili


1969 yılı İstanbul doğumludur. Boğaziçi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü’nde Lisans eğitimi ve Fachhochschule Niederrhein Universität Tekstil ve Giyim Teknolojisi Mühendisliği Yüksek Lisans eğitimini tamamlamıştır. İngilizce ve Almanca bilmekte olup, evli ve bir çocuk babasıdır.
Image

A.Ersin Erdebil
Yönetim Kurulu Üyesi


1957 yılı İstanbul doğumlu olup, İstanbul İktisadi ve Ticari İlimler Akademisi Ticari Bilimler Fakültesi İşletme uzmanlık bölümü mezunudur. 1981’den beri Berteks Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Üyeliği görevini üstlenmiştir. Tetsiad (Türkiye Ev Tekstili Sanayicileri ve İşadamları Derneği) ve BJK Divan Kurulu Üyesidir.
Image

Burcu Noyan Erdebil
Yönetim Kurulu Üyesi


1977 yılı Bursa doğumludur. Uludağ Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü mezunu olup, Berteks Tekstil A.Ş. bünyesinde kendisine ait birçok koleksiyon satışa sunulmaktadır. Evli ve iki çocuk annesidir.
Image

Mustafa Erdebil
Yönetim Kurulu Üyesi


1938’de Buldan’da doğdu. Tahsilini İstanbul İktisâdî ve Ticârî İlimler Akademisi’nde 1960 yılında tamamladı. 1958 yılından itibâren ticâret yapmaktadır. Bu arada 20 sene kadar inşaat ve emlâk işleri de yapmıştır. O günden bu güne Erdebil Âilesi’nin ticârî faâliyetlerinde faal olarak çalışmaktadır. 1960’lı yıllardan itibâren Bursa’da âile ortaklığı ile fabrika kurarak üretim yapmaya da başlamışlardır. Kendisi İstanbul’daki irtibat bürosu’nda faal olarak çalışmalarına devâm etmektedir.
Image

Gamze Erdebil Hendekli
Yönetim Kurulu Üyesi


1965 yılı İstanbul doğumludur. İstanbul Üniversitesi Fen Fakültesi Matematik Mühendisliği Lisans ve İstanbul Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı Ön Lisans bölümlerini bitirdi. Evli ve iki erkek çocuk annesidir.