Çevre Dostu Perde: Pescreen

Daha detaylı bilgi için www.pescreen.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.


Pescreen, sadece mahremiyet sağlayan bir kumaş parçası olarak nitelendirilen perde mantığından çıkıp; enerji tasarruflu bir bina, güneş ışığından korunmuş bir iç cephe ve görsel rahatlığa çözüm olarak üretiliyor.

Işık geçirgenliği optimizasyonu, aydınlanma, enerji tasarrufu ve estetik gibi konularda mimarlara yeni ve çağdaş çözümler üretmelerinde kullanabilecekleri modern bir perde sistemi olan Pescreen, 496 farklı renk ve desen seçeneği ile de dekoratif ihtiyaçlarınıza cevap veriyor.

Bırakın güneş içeri istediğiniz kadar girsin.
Perde sistemlerinde şıklığın ve tasarrufun yeni adı olan Pescreen; ev, ofis, banka, hastane, otel kısacası pencereli tüm iç mekan alanları için fark yaratıyor. Güneş ışığını istenilen seviyede içeri alma imkanı sunan Pescreen, %1 - %3 - %5 - %10 olarak değişkenlik gösteren ışık geçirgenliğine olanak tanıması, hafif olması, toz tutmaması ile kullanıcılarına avantajlar sağlıyor.


%100 Polesterdir ve Koku Yapmaz...
Pescreen, %100 polyesterden üretilip, koku yapmaz, PVC ve zararlı madde içermezken, aynı zamanda yangına sebebiyet vermeyen perde olarak da ev tekstiline adını yazdırıyor.

Mevsimler kontrolünüz altında.
Dünya çapında teknik standartlarla üretilen Pescreen, güneş ışığının etkilerinden yararlanma ve enerji tasarrufu için gerekli ısı değerlerini de koruma imkanı sunuyor.
İlkbaharda optimize edilmiş gün ışığı ile doğal görünüm sağlarken, yazın optimize edilmiş gölgeyle zengin görünüm elde edebilir, güneş ışığının zararlı etkilerini önleyebilirsiniz. Aynı zamanda sonbaharda mükemmel karartma ile kalın ve eşit görünüm sahibi olup; kışın, ılık ve sıcak bir ışık ile yaşam alanınızda berrak bir görünüm sağlayabilirsiniz.